Satarash

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8446
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1588 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Satarash

Post Postao/la grof »

sanja je napisao/la:Jedna čekam da moja dvogodišnjakinja nabaci još koju godinicu pa da skupa zaigramo :D Jesmo li mi cool generacije staraca ili što? rofl
Ne, mi smo normalni starci koji su i te kako svjesni današnjeg "virtualnog ludila" u koje je svijet zapeo ;)

Na kraju će se sve vratiti na staro, jer ovakav ludi tempo ne mogu podnjeti ni djeca ni odrasli.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
sanja
Reactions:
Postovi: 18
Pridružen/a: 27 tra 2011, 17:35
Lokacija: Samobor
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Satarash

Post Postao/la sanja »

U moje doba (a bijaše to davno) nije bilo ni kompova (mislim bilo je, ali nisu bili česti kao vešmašina ili televizor - da, stara sam) ni sličnih asocijalnih mamilica, a opet nisam mogla svoje starce nagovoriti da se sa mnom igraju Čovjeće ne ljuti se, ni Monopol ni što je već bilo dostupno u to predpovijesno doba. Tak da ja čestitam svim starcima koji se igraju sa svojim klincima (pa može i na kompu ili igrajući gumi-gumi da se sve babe u susjedstvu zgražaju :bleh )
Avatar
Satarash
Reactions:
Postovi: 334
Pridružen/a: 05 vel 2014, 14:24
Ima zahvala: 192 puta
 pohvaljen: 235 puta
Kontakt:

Re: Satarash

Post Postao/la Satarash »

Evo, samo da se "pohvalim" da smo preksinoć odigrali prvu pravu obiteljsku partiju neke igre!
Ja, supruga i naše cure (jedna od 6 i po godina, a druga od 2 godine i 2 mjeseca).
Istina, igrali smo "Spuzzle", ali opet osjećaj je bio više negoli poseban. Danas je već pala i druga partija, ali ovog puta smo igrali "Enuk". Starija se kći već duže vrijeme ravnopravno bori s nama i našim prijateljima u svim igrama koje posjedujemo (pobjeđuje bez problema, a prijateljima uvijek ona objašnjava kako se što igra, a i nama služi kao podsjetnik - jer zna napamet pravila svih igara koje imamo), dok je mlađa unatrag mjesec dana doslovno poludila za Spuzzle-om. Starija je uz to prošli tjedan imala testiranja za upis 1.razred koje je rasturila. Posebno su mi naglasili da ima odlično predznanje iz matematike (što me nije začudilo, s obzirom da sama zbraja pare u Istanbulu, Strasburgu, Camel up-u....znači nikad ju mi nismo forsirali, sve je sama naučila kroz igru), te da brzo razmišlja, te reagira i odgovara na prvu. Definitivno sam u svemu tome vidio utjecaj društvenih igara koje igramo svakodnevno, već skoro 2 godine.
Zadnjih mjeseci se suzdržavamo maksimalno što se tiče nabavke novih igara, no čisto me strah što će biti za koju godinu, dok cure još narastu. :lol:
Ovi su korisnici zahvalili autoru Satarash za post (ukupno 9):
Dread24burazNuuqblacxjoezgmiljenkokockicaSirCagsadistiko
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”