Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la MoschuS »

CoxUT od kud si ti narucio? Ja sam bas jucer gledao za Warhammer I. i 200tinjak kom bi me ispalo preko 100kn sto mi je previse za to.
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la CoxUT »

Prvo sam pogledao na maydaygames pa onda na ebay.co.uk. Ispalo me jeftinije preko ebaya i od tamo i narucio.
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la MoschuS »

Pa daj llink na sellera :D
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la CoxUT »

MoschuS je napisao/la:Pa daj llink na sellera :D
http://myworld.ebay.co.uk/boardgameextr ... 1439.l2754
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la MoschuS »

hvala! ;)

Btw ako nisam nista zabrljao izgleda da ih je jeftinije naruciti direktno iz ducana. Ima logike jer ebay uzima svoju proviziju.
http://www.boardgameextras.co.uk/
Avatar
MoschuS
Reactions:
Postovi: 188
Pridružen/a: 01 stu 2012, 22:18
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 15 puta

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la MoschuS »

Da li je netko usporedio Mayday Standard i Premium sleevove? Jel se isplati uzeti Premium ili trebas stavrno biti freak da osjetis razliku?
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 935 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la miljenko »

MoschuS je napisao/la:Da li je netko usporedio Mayday Standard i Premium sleevove? Jel se isplati uzeti Premium ili trebas stavrno biti freak da osjetis razliku?
Razlika je ogromna. No ovisno o osobnim preferencijama, nisu premium nužno za tebe bolji sleevovi. Npr. ako se karte slazu u velike hrpe tijekom igre, premium sleevovi ce napuhati te hrpe, te ce se one poceti rusiti, sto zna ici na zivce... Zatim s premium sleevovima karte najcesce ne stanu nazad u kutiju, pa je npr. za dominion zgodnije uzeti standardne... Inace premium su u svakom pogledu superiorniji sleevovi i isplati ih se uzeti. Debeli su i cvrsti (karte se ne savijaju toliko), skoro kao da imas laminirane karte.
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

dugi je napisao/la:Imate u planu kakvu narudžbu?
Potencijalno ću ja naručivati, čekam da se pojave back in stock sleeveovi koje trebam. Ali nisam siguran da bi išao opet na grupnu narudžbu, prema zadnjim saznanjima carina je podivljala i uzima se lova građanima gdje god se stigne... A pošto postoji dobar Mayday distributer u UK (http://www.boardgameextras.co.uk) sa pristojno malim shippingom za Hrvatsku, moguće je da nema više puno smisla.
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

miljenko je napisao/la:
dugi je napisao/la:Imate u planu kakvu narudžbu?
Ja sam za, ako ce se narucivati... Jedino, bojim se da code ESSEN vise ne prolazi za besplatnu postarinu... Nisam siguran dali posnoje neki drugi popusti na kolicinu kao do sada...
Ja sam provjerio negdje nakon Nove godine, ESSEN je radio, upravo sad ponovno provjerio i nema efekta.

Ali sad u 1. mjesecu imaju akciju za 30% popusta na Euro-size sleeveove (ja sam provjeravao na drugim sleeveovima), koristi se ESSEN code za free shipping na narudžbe sa 25+ paketa, baš to su i napisali na banneru sa tekstom akcije. Izgleda da treba još jednom provjeriti u 2. mjesecu.
Avatar
casedeck
Reactions:
Postovi: 84
Pridružen/a: 30 kol 2011, 13:06
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
Kontakt:

Re: Tražim kompanjone za narudžbu sleevova

Post Postao/la casedeck »

MoschuS je napisao/la:Da li je netko usporedio Mayday Standard i Premium sleevove? Jel se isplati uzeti Premium ili trebas stavrno biti freak da osjetis razliku?
Ima razlike, Premiumi su puno deblji i daju potpuno drugačiji osjećaj i težinu.

Konkretno za Warhammer Invasion, ja koristim Almost-a-penny Ultra-fit (kao i za sve druge igre s kartama te veličine), savršeno mi odgovaraju (i uskoro moram naručiti još hrpu takvih, samo da se pojave). Oni su nešto malo tanji i lakši od Standard, ali imaju i drugačiju veličinu (karta se vrlo malo pomiče unutar sleeve-a, stvarno su "ultra-fit"). Ali npr. jedan frend ima svoj Invasion u Premiumima, i vrlo je zadovoljan... Dakle, stvar osobne preference.

BTW ako si u Zagrebu možemo odigrati koju partiju, da vidiš sleeveove u akciji.
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”