Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Teme vezane uz događaje i okupljanja na kojim se igraju društvene igre
ja_jesam
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la ja_jesam »

meni je problem kaj radim do pol 5 u četvrtak, a do 3 u petak, pa bih u petak mogo doć u pol 4, al u četvrtak tek u 5. a prijave su za od 3 samo. pa sad ne znam šta da radim šta?
Avatar
Zoki
Reactions:
Postovi: 78
Pridružen/a: 25 ožu 2013, 12:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 19 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Zoki »

Pa doći ćemo ti i ja poslije posla u četvrtak/petak kad stignemo i pomoći koliko možemo.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Shich »

ja_jesam je napisao/la:meni je problem kaj radim do pol 5 u četvrtak, a do 3 u petak, pa bih u petak mogo doć u pol 4, al u četvrtak tek u 5. a prijave su za od 3 samo. pa sad ne znam šta da radim šta?
Prijave su samo okvirne, da se zna s koliko ljudi raspolažemo koji dan. ;)
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Vicko »

VAZNO!!!
Prijavilo se dosta malo volontera.
Zbog organizacije, mi moramo znati koliko ljudi imamo na raspolaganju.
Svi koji zele pomoci udruzi i sirenju svijesti o drustvenim igrama, prijavite se danas ili sutra.

Sutra cemo u igraonici odrzati jedan sastanak za Infogamer. Molim da dodju svi voditelji. Okvirno bi sastanak mogli odrzati oko 17h. Za sve koji ne mogu doci, postoji mogucnost jos jednog sastanka u ponedjeljak.

EDIT:
Svi koji ćete doći, stisnite Zahvalu ovom postu.
Avatar
Vicko
Reactions:
Postovi: 549
Pridružen/a: 06 tra 2012, 23:30
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 312 puta
 pohvaljen: 73 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Vicko »

INFO:

Kupnja ulaznica je u foajeu paviljona 8/8a.
Cijene:
- dnevna ulaznica: 30 kn (uz mogućnost 3 ulaza/izlaza)
- za sve dane: 70 kn.
- Grupni popust (grupa od 25 i više) je 20%

Finalni raspored volontera (po satima) biti će napravljen uskoro.
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Shich »

Prve informacije i dojmovi s terena:

Prvo smo zazujali očekujući da je u istom paviljonu kao prošle godine,da bi se ispostavilo da je još 100 metara iza. Doslovno zabačen i izvan putanje Interliberovaca. Samim time postavlja se pitanje posjećenosti iliti ga koliko je marketing dobro odigran. Prostor je velik i dobro koncipiran (više nismo uz proklete zvučnike), mi smo dobili dvostruko više prostora negoli prošle godine s time da još toliko prostora Carta ima za TCG druženja koja se fizički odvojena vitrinama. Te vitrine su novost, i smatram da će odigrati veliku ulogu u mamljenju ljudi na igranje. :) Ukupno ih je 13, sa dvije razine, i unutra se nalaze improvizirano setup-ane igre koje su zvučne i lijepe. Twilight Imperium 3, Arkham Horror, Shadows over Camelot, Small World, War of the Ring, Android, Starcraft, Star Wars Queens Gambit, WOW miniature game itd.

Uglavnom,bit će bolje negoli prošle godine. :)
Ovi su korisnici zahvalili autoru Shich za post (ukupno 4):
burazgrofsadistikoVicko
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la grof »

Imam lagani osjećaj da će ZV i ove godine na kraju otvoriti Infogamer za sve besplatno. Između ostaloga i zato jere koliko znam neće biti ništa od prezentacije PS4, a to je kao trebao biti uz Ubisoft (a pitanje je koliko će se Ubisoft ubiti od posla da učini ZV poželjnom destinacijom ?!) glavni adut zašto doći na Infogamer.

Želim nam da glavni adut dolaska na Infogamer na kraju budemo mi! Stoga, ako vam dođe TV, radio, novinari - budite dostupni i maštoviti. Hvalite igranje nam naše 100 na sat :)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la buraz »

Mislio sam svratit neki od dana pripomoći, kako mi budu obaveze dopuštale, pa se pitam: jer mogu dobiti akreditaciju ili me netko može ufurati, ili moram platiti upad?
slika
Avatar
Shich
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 3578
Pridružen/a: 12 stu 2012, 13:43
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1140 puta
 pohvaljen: 1558 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la Shich »

buraz je napisao/la:Mislio sam svratit neki od dana pripomoći, kako mi budu obaveze dopuštale, pa se pitam: jer mogu dobiti akreditaciju ili me netko može ufurati, ili moram platiti upad?
Da li želiš podržati projekt plaćanjem ulaznice ili ne? :) Vidjet ćemo u četvrtak kad saznamo koliko akreditacija uopće imamo.
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Infogamer 2013 - 14.-17.studeni

Post Postao/la grof »

OBAVIJEST VOLONTERIMA!
Poštovani,

akreditacije za svo osoblje na INFOGAMER-u smo dali kolegama iz Reboot-a (Dario Zrno, Damir Đurović) pa molimo da se njima obratite oko toga.

Lijepi pozdrav,
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Društveni događaji”