Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Odgovori
sleepinT
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 16 ožu 2014, 22:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la sleepinT »

Polako smanjujem kolekciju igara, jer je život itd doveo do takve situacije da samo skupljaju prašinu nažalost (barem vecina njih).
I tak dok sam pregledavao kaj imam i malo tražio neke cijene po forumima, ebayevima, boadgamegeeku itd naletio na info da spomenuta igra iz naslova + njeni dodaci foul play i sudden death (koje isto imam) zajedno postizu cijenu onak od 250€+.

Eh sad...moje pitanje bi bilo da li je itko imao iskustva sa prodajom/kupovinom te igre ili dodataka i da li su te cijene fakat realne?
Ok vjerujem da za naše tržište bi bilo too much ali zar zaista vani postizu takvu cijenu, pa ako itko ima kakvih iskustava neka podijeli feedback na kojem unaprijed zahvaljujem. Ak ce ga bit ne XD
https://boardgamegeek.com/boardgame/901 ... -card-game
https://boardgamegeek.com/boardgame/157 ... -foul-play
https://boardgamegeek.com/boardgame/129 ... dden-death
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 175
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 295 puta

Re: Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la ray »

Uvijek će se netko naći, stavis na BGG market i kroz neko vrijeme ćeš prodati. Pogledaš po kolko se trenutno prodaju, ali najbolje pogledaš price history (jer što znače trenutne cijene ak ih nitko ne kupuje po njima ;) ) pa vidis po kolko i su se prodavali, pa i možeš za svaki taj prodani primjerak vidjeti u detalje (koju su verziju (jezik i ostalo) prodavali, u kakvom stanju, da li su imali dodatke (exp. i sl) uz to, kada je bilo izlistano, kada prodano (pa time vidis kolke dugo treba, ali nije pravilo) itd.
Ak još nisi koristil, tam te onda kontaktiraju prek poruka i dogovorite se. Ja sam sve kaj sam prodao sam slao preko pošte, mislim da su najjeftiniji od svih ostalih opcija (ja sam samo slao po Europi). https://www.posta.hr/hrvatska-posta-cjenik-online/262 -> međunarodni promet -> paket i tamo si možeš vidjeti cijenu slanja.

Npr. Stavis zajedno za 200€ i to bi se uskoro trebalo prodati.
sleepinT
Reactions:
Postovi: 7
Pridružen/a: 16 ožu 2014, 22:24
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0

Re: Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la sleepinT »

Muchas gracias, bumo probali ne. Nisam jos nikad trejdao prek geeka ali ajmo probati i to.
Thnx za feed
Avatar
ray
Reactions:
Postovi: 175
Pridružen/a: 29 vel 2020, 17:32
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 295 puta

Re: Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la ray »

Kad ideš napraviti oglas - napiši detalje o igri - što ide uz nju (exps i sl.), u kakvom su stanju kutije, komponente, da li što nedostaje,...
Još napišeš da te kontaktiraju da im izračunaš poštarinu (jer svaka zemlja ima drugačije) i na koje načine ti mogu uplatiti - npr. Paypal, direktno na račun,...
Pa poslikaš sve i uploadaš slike (tu opciju imaš tek kad objaviš oglas).

Ovime si minimiziraš da oko nekih od tih stvari moraju pitati.

Moj tok je bio:
- pošalju poruku, pitaju dal je dostupno, koja je poštarina za njihovu adresu. Spakiram igru, izvažem ju, otiđe na poštinu stranicu te pošaljem kolka bude poštarina. Ak mu paše, dogovorimo kak bude uplatio, nakon uplate sam poslao paket i poslao mu tracking number i to je to.
Ovi su korisnici zahvalili autoru ray za post (ukupno 2):
sadistikosleepinT
Avatar
marge
Reactions:
Postovi: 855
Pridružen/a: 16 stu 2012, 20:26
Ima zahvala: 280 puta
 pohvaljen: 766 puta
Kontakt:

Re: Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la marge »

kad smo već kod plaćanja na bgg marketu, osim direktno na račun i na Paypal, koje su još zgodne opcije da netko nama uplati?
Avatar
tanelorn
Reactions:
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 srp 2014, 20:49
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1828 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: Blood Bowl: Team Manager – The Card Game

Post Postao/la tanelorn »

Revolutom...
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”