buraz, tko je taj?

Želite li se predstaviti zajednici? Možete ovdje.
Pravila foruma
Ukoliko se želite predstaviti ostalima na ovom forumu jednostavno započnite novu temu s vašim nickom kao naslovom.
U tekstu napišite ono što želite da zajednica sazna o vama.
Ovo je potpuno neobavezno i nitko se ne mora ovdje predstavljati ako to doista ne želi!
Odgovori
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

buraz, tko je taj?

Post Postao/la buraz »

jutro.

ja sam se uspio zakačiti na društvene igre negdje oko osnutka stranica igranja.org .. kao pravi fanatik tada sam se non stop muvao oko lomovog foruma i zapazio vijest.
igra koja me uvukla je bio settlers of catan. zanimljivo je da sam par mjeseci prije toga igrao carcassonne u 6 igrača, i nije mi bio toliko zanimljiv.
od igara manje više volim sve, ali malo mi više pašu euro.
kada nabavim neku igru, uvijek moram napraviti kutije za karte, staviti sve figurice i tokene u vrećice ili kutije i isprintati sažetke igara sa bgga, tako da sve bude savršeno na svome mjestu.. ne mogu podnijeti da kada se otvori kutija igre unutra bude kaos. mnoge igre koje posjedujem imaju sve to napravljeno, a nisam ih još stigao odigrati. ponekada mislim da kupujem igre samo zbog toga :-D.
a kaj se tiče kupovine igara, većinu sam ih kupio preko foruma tu kod nas ili izvana sa bgg aukcija, najviše za 100-150 kn, čak i manje. u biti smatram da imam problem pretjeranog kupovanja, jer kada vidim neku dobru igru da se prodaje za 1€-15€ (+ poštarina), ne mogu odoliti da je kupim. tako da vas molim: pratite i bidajte na bgg aukcijama, jer ne idem za igrama koje su bidali hrvati(ce) :-)

inače imam 31 godinu, i bavim se popravcima i montažom roleta, tako da ako vam zatreba roletar, sjetite se mene.. :-D

eto, za sada mi je dosta tipkati po mobu, a i doručak je skuhan.

pišem ose
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8446
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1590 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: buraz, tko je taj?

Post Postao/la grof »

vidiš, vidiš...
i mene bije sličan problem. Strašno sam osjetljiv na pribor igre. Te pazi gdje se igra, te pazi da ne svijaš previše karte, pazi da kakva kockica ne padne na pod jer tko će je onda naći... Možda imam problem? :mrgreen:

Zapravo me zanima koliko nas je osjetljivo na stanje svojih igara. Nekako mislim da nas ima dosta... 8-)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
Dread24
Reactions:
Postovi: 427
Pridružen/a: 03 lis 2011, 21:38
Lokacija: Split
Ima zahvala: 56 puta
 pohvaljen: 40 puta
Kontakt:

Re: buraz, tko je taj?

Post Postao/la Dread24 »

Mislim da smo svi osjetljivi na to. Nagore mi je jedno ljeto bilo igrat Monopoly Deal na brodu a puhaloooo ajme! srećom ni jedna karta nije odletila :)
A šta se tiće pada kockica na pod, pogotovo ako nisu drvene, već vidin kako će se neki brid kocke razbit :facepalm
šta se tiče nereda, mrzin kad tek se počne igrat neka igra, i onda svi navale uzimat dijelove iz kutije! to kod mene mora isključivo radit jedna osoba. isto je sa spremanjem, točno znam kako se šta i di sprema, i samo jedan sprema u kutiju, ostali mogu samo dodavat. :)
Bolje izdati knjigu nego prijatelja!
Avatar
CoxUT
Reactions:
Postovi: 196
Pridružen/a: 11 lis 2012, 19:11
Lokacija: Komin 127.0.0.1
Ima zahvala: 20 puta
 pohvaljen: 10 puta
Kontakt:

Re: buraz, tko je taj?

Post Postao/la CoxUT »

Ista stvar i kod mene, mora mi sve bit savršeno u kutiji. Cuvam sve kao oci u glavi.
Avatar
Angel
Reactions:
Postovi: 85
Pridružen/a: 10 tra 2012, 14:59
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: buraz, tko je taj?

Post Postao/la Angel »

Vidiš ja nisam toliko osjetljiv na to, mislim nitko ne voli da mu se igra uništava i naravno da sve zamolim prije igranja da ne piju i ne drže tekućinu u čašama na stolu di je igra, te da ne savijaju karte nepotrebno...

Volim da je sve uredno pospremljeno u kutiju i sortirano nakon igre i to obično sam napravim jer me zaobli glava kad vidim da to netko drugi radi i pokušava ugurati nešto u neku kutiju koja očigledno nije za to namijenjena...

Btw. Buraz ak osi voljan napravit kutije meni treba, također bi trebao slivove al sam ih lijen tražit na netu pa mogli bi se nešto dogovorit da mi to napraviš za neke moje igre naručito za Galakticu i obje ekspanzije jer se dosta igra. Dogovorimo se za neku naknadu i ja financiram materijal :)
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: buraz, tko je taj?

Post Postao/la buraz »

da, razmišljao sam da otvorim neku "pimp my boardgame" temu, ali na žalost nemam vremena za to :-(

inače, ako netko želi odigrati nešto iz moje kolekcije, neka se javi, pa mogu donijeti u igraonicu..
slika
Odgovori

Natrag na “Članovi - upoznavanje”