Carta Magica

Teme vezane uz igre, igranje, druženje, obitelj i psihologiju igranja
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Carta Magica

Post Postao/la thegrey »

Jel moze netko malo vise reci o toj trgovini (vlasnici, politika i tako). Ovako na prvu loptu mi djeluje kao da su samo preuzeli asortiman od LoM-a?? Velika vecina BGova je ista, cak i imaju naslove koje su preostali nakon rasprodaje starog ducana (npr. samo ekspanziju za WotR, samo ekspanziju za Pandemic itd.).
Jesam li jedini koji bi volio da malo promijene politiku na nasem trzistu...
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la grof »

Nisi jedini, tu politiku ima i vlasnik trgovine. Međutim, za prvu loptu preuzet je asortiman robe od propalog LoM-a, kako bi se ista prodala i popunila rupu dok nova roba ne dođe. Od narudžbe do dolaska robe ipak treba proći neko vrijeme ;)

U planu je i dogovoru s vlasnikom Carte otvoriti ovdje podforum za direktni kontakt i slanje prijedloga trgovini (i to mislimo raditi sa SVAKOM trgovinom koja želi takav vid suradnje).

Dakle, politika trgovine jest slušati svoje kupce i pokušati što više asortimana podrediti željama kupaca. Pa čak i ponuditi nabavke individualnih naslova...

ako imate još kakvih pitanja pucajte ovdje, a sve interesantno i što ne znamo proslijediti ću vlasniku na email.
Znam da se Carta otvara u subotu vjerojatno negdje iza 9:00 sati u jutro.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
thegrey
Reactions:
Postovi: 381
Pridružen/a: 02 ožu 2011, 08:12
Ima zahvala: 78 puta
 pohvaljen: 204 puta

Re: Carta Magica

Post Postao/la thegrey »

Tebi svaka cast na trudu, a politici osluskivanja onoga sto trziste trazi svaka cast (naravno jasno mi je da tu i ducan trebaposlovati pozitivno te ce i to imati odredenu ulogu)
Pa eto jedno konkretno pitanje:
Da li slucajno znas ako ce biti akcijskih cijena na otvorenju (novi-stari artikli) ili slicno?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la grof »

thegrey je napisao/la:Tebi svaka cast na trudu, a politici osluskivanja onoga sto trziste trazi svaka cast (naravno jasno mi je da tu i ducan trebaposlovati pozitivno te ce i to imati odredenu ulogu)
Pa eto jedno konkretno pitanje:
Da li slucajno znas ako ce biti akcijskih cijena na otvorenju (novi-stari artikli) ili slicno?
Hvala! :)

Da, trebalo bi biti, ali konkretnijih informacija još nemam. Čim saznam, biti će na portalu kao vijest. Bez brige ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
buraz
Reactions:
Postovi: 1401
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 17:26
Lokacija: Dankovec :)
Ima zahvala: 403 puta
 pohvaljen: 114 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la buraz »

I. jer bu kaj od popusta za prvi dan?
slika
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la grof »

buraz je napisao/la:I. jer bu kaj od popusta za prvi dan?
Na žalost, ne znam. Vlasnik mi se još nije javio. Znam da će kroz nekih 10-tak dana od sutrašnjeg otvaranja biti službeno otvaranje uz fanfare i tome slično. ako mi se javi još večeras, puknem vijest.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
MaYa
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carta Magica

Post Postao/la MaYa »

Koliko su meni rekli u trgovini danas, neće biti nikakvog službenog/svečanog otvaranja zbog nedostatka novaca...?? :?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la grof »

MaYa je napisao/la:Koliko su meni rekli u trgovini danas, neće biti nikakvog službenog/svečanog otvaranja zbog nedostatka novaca...?? :?
Hmmm, ne znam. No, za početak je ipak najbitnije da je trgovina proradila. Nije to u ovo današnje vrijeme baš tako lako ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
VictiniLover
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Carta Magica

Post Postao/la VictiniLover »

Kakvo je radno vrijeme?
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8449
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1591 put
 pohvaljen: 2376 puta
Kontakt:

Re: Carta Magica

Post Postao/la grof »

VictiniLover je napisao/la:Kakvo je radno vrijeme?
Radno vrijeme Carta Magica trgovine jest:

PON - SUB: od 09:00 do 21:00 sata
NEDJELJA: od 11:00 do 19:00 sati


Upite primamo na [email protected] ili telefon 01/4846-099

Postaviti ću uskoro sve to i na portal, tako da bude stalno vidljivo.

BTW, biti će svega, samo treba čekati skoru budućnost ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Odgovori

Natrag na “Općenito o igrama i igranju”