Strategije

Pitanja vezana uz društvene igre
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Strategije

Post Postao/la Gordan »

janje je napisao/la:Sto se tice Race for the Galaxy igra je odlična samo joj je nedostatak to sto nema gotovo nikakve interakcije sa drugim igračima
to sam i ja tvrdio dok nisam naučio bolje igrat. "interakcija" se satoji u tome da predvidiš koje akcije će poduzeti protivnik i 'nasloni+ se na njegov settle ili već nešto... nije baš puno, ali kod eksperata je ipak bitno.

u ekspanzijama ima malo više interakcije
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
janje
Reactions:
Postovi: 21
Pridružen/a: 12 lip 2011, 15:28
Lokacija: Varaždin
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Strategije

Post Postao/la janje »

Znam ali to su sitnice jedino si u prednosti ako znaš nakon nekoliko 100 partija vecinu karat na pamet pa da znas na koju stranu ide tvoj protivnik pa da mu to uskratiš što je opet teško pratiti ako je više igrača .Ne kažem da je loša jer ne bi je odigro toliko puta što online što kod kuće ,najveći plus igre je što ima jako puno naćina da se pobijedi i gdje dolzi do izražaja strategija igranja .Te mislim da joj je cijena malo prevelika za to što dobiješ u kutiji,bar je bila.
Avatar
Gordan
Reactions:
Postovi: 852
Pridružen/a: 22 tra 2011, 15:04
Lokacija: Split
Ima zahvala: 352 puta
 pohvaljen: 703 puta
Kontakt:

Re: Strategije

Post Postao/la Gordan »

janje je napisao/la:Znam ali to su sitnice jedino si u prednosti ako znaš nakon nekoliko 100 partija vecinu karat na pamet pa da znas na koju stranu ide tvoj protivnik pa da mu to uskratiš što je opet teško pratiti ako je više igrača .Ne kažem da je loša jer ne bi je odigro toliko puta što online što kod kuće ,najveći plus igre je što ima jako puno naćina da se pobijedi i gdje dolzi do izražaja strategija igranja .Te mislim da joj je cijena malo prevelika za to što dobiješ u kutiji,bar je bila.
mislim da karte znaš već nakon nekoliko desetaka partija, a ne stotina. istina, u više igrača je još teže, ali ovo i slovi kao najbolja igra za u dvoje
I reče Jahve Drakuli: "Nećeš, razbojniče!" (©WinkDickerson)
slika
Bekam
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Strategije

Post Postao/la Bekam »

A gdje kupiti Game of Thrones boardgame??
U Carta Magica je nema..
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8445
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1588 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Strategije

Post Postao/la grof »

Bekam je napisao/la:A gdje kupiti Game of Thrones boardgame??
U Carta Magica je nema..
Nema, ali ako bude dostupna kod dobavljača bit će je već u kolovozu. ;)
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Bekam
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Strategije

Post Postao/la Bekam »

Zna li tko kolika bi mogla biti cijena?? Kolika je bila ranije?
Ako je velika razlika ovdje i vani,možda naručim izvana..
Avatar
grof
Redovni član udruge
Reactions:
Postovi: 8445
Pridružen/a: 04 ruj 2010, 14:40
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 1588 puta
 pohvaljen: 2375 puta
Kontakt:

Re: Strategije

Post Postao/la grof »

Bekam je napisao/la:Zna li tko kolika bi mogla biti cijena?? Kolika je bila ranije?
Ako je velika razlika ovdje i vani,možda naručim izvana..
Ne zna se još kolika bi bila cijena.
Ne prestajemo igrati jer smo ostarjeli, nego smo ostarjeli jer smo prestali igrati. - G.B. Shaw
Avatar
miljenko
Reactions:
Postovi: 651
Pridružen/a: 22 lip 2011, 04:08
Lokacija: Zagreb
Ima zahvala: 934 puta
 pohvaljen: 334 puta
Kontakt:

Re: Strategije

Post Postao/la miljenko »

Game of thrones je out of print trenutno, tesko ces je sad negdje kupiti, mozes probati e bay, ali cijene su ti prenapuhane, preko600kn sa postarinom

Edit: evo vec narasle cijene i do 600kn bez postarine koja je oko 200kn i vjerojatno carine itd bi mogle do 1000kn sveukupno dogurat
Izitpajn
Reactions:
Postovi: 65
Pridružen/a: 11 srp 2011, 17:01
Lokacija: Sesvete Republjik
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put

Re: Strategije

Post Postao/la Izitpajn »

Sad je valjda popularno zbog serije (ili je ekipa digla cijene jer se nadaju da bi moglo postati popularno zbog serije).

Inače, badava vam igra ako je nemate s kim igrati, a znam da po Zagrebu i Rijeci ima ljudi koji to imaju i igra im se. Ako ste zainteresirani, mogu se raspitati.

Od ostalog, tko je igrao Diplomacy? :)

Što se tiče Power Grida, to sam diplomirao, magistrirao i doktorirao. Ima igara koje mi ne leže, ali ova je moja i Božja :D Iako, to ne trpam u strategije, nego u ekonomske. Dobra strategija bi bila Squad Leader (ne spominjite mi Advanced, molim...), a znam ekipu koja je godinama igrala neku napoleonsku, na karti 2x2 metra, ne sjećam se kako se zove, ali je po pravilima perverzija kakve se danas ni ne zamišljaju.
Bekam
Reactions:
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0

Re: Strategije

Post Postao/la Bekam »

Što mislite o Game of Thrones card game-u??
Vidim ima podosta naslova, sad koji je osnovni?? Ono što se prodaje u algoritmu ili?? Kojim redosljedom idu ekspanzije??
Odgovori

Natrag na “Društvene igre”